Evropa slzí nad znásilněnými ženami, pro ministerskou paničku je to jen přírodní pud samců

A svět trne, kdy zase zemřou další stovky lidí při atentátech v Madridu, Paříži, Bruselu, Moskvě, Londýně, Tunisku, Indonésii, Turecku či v Burkina Faso a matky budou opět hořekovat nad znásilněnými dcerami, Žilková má ale jasno.

Veronika Žilková, herečka a manželka ministra obrany Martina Stropnického, jehož syn nedávno prohlásil, že Praha klidně zvládne přijmout 12 000 uprchlíků, se v rozhovoru  pro PL vyjadřovala k sexuálním útokům uprchlíků na ženy. Kdo to je paní Veronika ?

Vychovala šest dětí a dělala pro ně první poslední; vstávala v pět ráno a v deset večer už usínala vestoje. Přesto se jí vysněná velká rodina rozpadla pod rukama. Dvě adoptované děti dokonce od ní odešly, sotva jim bylo osmnáct. Co udělala špatně? „Lituju toho, že jsem na ně byla zbytečně přísná,“ přiznala.

“Nebudu se zastávat imigrantů, ale budu se zastávat mužů. My Evropané často mluvme o nutnosti přizpůsobit se,” říká pro PL Žilková. “Vždy je myšleno, že minorita se musí přizpůsobit majoritě. Není to tak jednoznačné. I majorita se musí přizpůsobit alespoň „v něčem“. Evropská ženská móda je hodně provokativní a i migranti jsou v produktivním věku nejen na práci, ale i na vše ostatní. A navíc přichází do Evropy ze zemí, kde ženy nechodí v obtažených jeansech. Nedivme se, že příroda občas přebírá vládu… Umějí se Češi k podobným věcem postavit věcně…?”
article_photo
“Je to nová situace pro celou Evropu. Dnes jsem připomínkovala za školskou komisi hnutí ANO „Dlouhodobý vzdělávací plán magistrátu“ a navrhovala jsem, že je třeba zavést na školách multikulturní výchovu jako samostatný předmět. Pochopit cizí náboženství, psychologicko-sociologické pochody i kulturu se musíme naučit i my. Romové žijí v Čechách tisíc let a my je pořád chceme integrovat. To ale nefunguje, je třeba pochopit svého souseda a vyjít v integraci na půl cesty. Oni k nám a my k nim…,” pokračuje paní Veronika, co se dávno umí “postavit věcně” k liberálnímu sexu a mnohomužství.

“Není to sexuální agrese, ale silný pud přírody. I mnoho evropských žen časem svůj pud určitě bude dobrovolně směřovat k novým samcům… opět hlas přírody… výběr partnera… Nejsou zaostalí, jsou prostě jinde. My se můžeme něco naučit od nich a oni od nás. Ale chce to velkou toleranci, pevné předpisy a mnoho soudců…”

Hned jsem si na Veroniku Žilkovou, co svojí tolerancí neudržela pohromadě vysněnou rodinu, vzpomněl při čtení čerstvých zpráv ze Stockholmu, jak by asi reagovala nyní na svoji obhajobu sexuální agrese, co vlastně dle ní ani agresí není, pouze voláním přírody, zkrátka, co by řekla na fakt, že sexuální volnost ve Švédsku dostala na frak právě přílišným liberalismem, jak to cítí právě Žilková. Kdoví, jestli už též už tajně nenosí arabský šátek hidžáb… A co asi říká na to, že americký Gatestone Institute, který se zaměřuje na politiku a bezpečnost, loni označil na základě dat z roku 2010 Švédsko za „evropskou metropoli znásilňování“…

A jak hodnotí, že motto švédských médií těchto dnů bylo pod tlakem oficiálních politických kruhů: “Hlavně ať o násilí nevědí odpůrci imigrace“ Podle policie bylo v létě 2014 a 2015 hlášeno 38 případů sexuálního napadení a znásilnění na kulturním festivalu We Are Sthlm Stockholm. List Dagens Nyheter ale napsal, že do případu může být zapleteno až 50 afghánských běženců, kteří přišli do Švédska bez rodičů. Jak to, že se ani Švédové neumí postavit čelem sexuální agresi, kterou paní Veronika nazývá přírodními pudy a má jasno, že jednou se stejně evropské ženy vrhnou do náruče potomkům dnes odmítaným násilnickým samcům…?

article_photo
Veronika Žilková si vědoma, co je to ministerské dekórum; hryžou ji pouze ryze osobní potíže. Pořádně herečku potrápil i osvojený syn Jan Herclík. Byl schopný v tzv. rychlých půjčkách nadělat dluh v podobě i šestimístné částky. Veronika se snažila, aby chodil na brigády, ale ve finále stejně musela dluhy zaplatit za něj. Proto o něm Žilková raději ani nechce mluvit. Jejím celoživotním vzorem byl její otec, profesor Václav Žilka. Když se poprvé musela vdávat, maminka vyhrožovala, že kdyby měla její dcera být svobodnou matkou, raději se oběsí. Veronika poslechla rodiče, vdala se v kostele, ale už za tři roky následoval rozvod. Podruhé se vdávala pár dní po rozvodu, tentokrát v pátém měsíci těhotenství.

Sňatek byl civilní, protože církevní manželství bylo už vyloučeno. S druhým manželem měla dvě děti, další dvě si společně přivezli z dětského domova. Manželství ale po sedmnácti letech skončilo. Prof. Žilkovi bylo velmi proti mysli, aby jeho nejmladší vnučka Kordula vyrůstala jako nemanželské dítě, a tak se v roce 2008, dva roky po narození nejmladší dcery, se Žilková vdala za hereckého kolegu a současného ministra obrany Martina Stropnického. Poznali jsme se jen letmo v Ostravě, když jsem ji v autě doprovázel k účinkování v jednom ze zábavných pořadů ČT Ostrava.

Byla rozverná, upovídaná a milá. To ještě byla tuším jen poprvé vdaná a její vlastní i adoptované děti byly pro ni velkou radostí. Dnes převzala post jako šéfka hereckého oddělení na Mezinárodní konzervatoři Praha po Regíně Rázlové, jež byla nucena odejít prý ze zdravotních důvodů. Tvrdě se totiž údajně, že se ozvaly následky roztroušené sklerózy a bipolární poruchy, kterými herečka léta trpí. „Dlouho jsem to zvažovala, ale nakonec to vzala. Je to práce, která mě bude moc bavit,“ řekla Aha! Žilková a potom okamžitě dodala: „Chci jen zdůraznit, že jsem rozhodně Reginu Rázlovou nevystrnadila. To místo bylo volné.“
article_photo
Jedním z jejích synů z druhého manželství je i student konzervatoře Vincent Navrátil. A jelikož jeho nevlastní otec Martin Stropnický začal vykonávat funkci ministra obrany, dostal mladík vlastní ochranku. „Pořád obchází okolo domu, třeba jestli tam nejsou bomby a tak. Kontrola je tam furt. Ze začátku jsem z toho byl hodně vyjukanej, ale teď už si z toho děláme srandu. Oni jsou navíc moc milí, takže jsou to kamarádi,“ chlubí se dnes třeba v talk show u Karla Šípa.

Syn je zkrátka hvězda; mimo jiné v Mašínově filmu (jde o režiséra příbuzného bandy vrahů Mašínů a spol.) ztvární postavu Milana Paumera. Bratr Agáty Hanychové jistě dostane patřičné instrukce, jaký to byl za komunistů koncentrák… O úspěchu Mašínova hraného filmu o Mašínech, co začal s přípravami v lotyšské Rize, je už předem rozhodnuto; na vývoji scénáře o Mašínech se podílel producent Rick McCallum, jenž s Georgem Lucasem stvořil Hvězdné války. Dva filmy o Mašínech; trhák o penězích a dokument o pravdě…?

Prý dokáže vyprávět divácky, tedy přesně tak, jak se od kasa filmů očekává. Mašínové by měli být trhák a lapač na peníze. Bojují totiž nebojácně proti vesmírnému komunismu. Stateční a neohrožení bojovníci za svobodu, kteří se jen bránili obrovské komunistické přesile, mnohokrát unikli smrti a byli nesčíslněkrát napadeni zákeřnými bolševiky, všechny nástrahy však překonali a uprchli do Německa a potom do Spojených států, kde nastoupili do armády, aby podpořili světový boj proti děsivé komunistické hydře… Kdo je větší odborník pro ministerstvo obrany; Peake či Stropnický?
article_photo
Vincent Navrátil bude ztvárňovat československého hrdinu protikomunistického odboje Paumera, co prohlásil: „Rozhodli jsme se po roce 1949, že něco začneme dělat. Roznášet letáky nemělo význam, protože jen za to byl trest deset let. Tak lepší bylo začít s něčím více výrazným, třeba někoho zastřelit. A když vás chytnou, tak ta druhá strana je o jednoho člověka, o jednoho komunistu slabší…“

Dědeček Vincenta, hudební pedagog prof. Žilka, měl soubor Aulos, protože věřil, že děti potřebují ke svému správnému osobnostnímu vývoji nejen učitele, ale především mámu a tátu a tak vytvořil soubor z hrajících dětí a jejich rodičů někdy i prarodičů. Společná práce přinášela utužování vztahů v rodinách, přispívala ke zlepšení zdraví dětí s onemocněním dýchacích cest a učila děti společenskému chování. Soubor Aulos stále pokračuje v započaté cestě prof. Václava Žilky pod vedením MUDr. Evy Čadkové…

Inu, možná má paní Veronika Žilková – Stropnická, jež je obklopena policejní ochrankou jako její syn, přiměřený názor na svět po vzoru svého manžela-ministra obrany ČR, aby mu “nečinila politické kruhy”. Není dnes pro ni záhodno tvrdit věci, které nejsou v linii oficiální politiky EU, NATO a Spojených států; jen nejsem moc přesvědčený, zdali by pan prof. Žilka zastával stejnou filosofii jako jeho dcera… Moc dobře si totiž pamatuji koncert flétniček pod jeho dirigentským vedením… http://www.krajskelisty.cz/praha/obvod-praha-6/6712-pred-hereckou-zilkovou-jeji-deti-utikaji-kde-skoncily-a-co-pri-jejich-vychove-udelala-spatne-tajnosti-slavnych.htm

Salesiánská výchova Romů: Bezmezná trpělivosti, sebeovládání, modlení a vyčkávání na změnu

http://www.ahaonline.cz/agata-hanychova

Celý rozhovor: http://www.parlamentnilisty.cz/…/Veronika-Zilkova-Zadna-sil…

http://www.rozhlas.cz/…/matej-stropnicky-i-o-uprchlicich-mi…

Další komentáře, glosy a ukázky z mých knih na webech olser.cz,http://www.rukojmi.cz/,bretislav-olser.enface.cz a na mém facebooku

1 názor na “Evropa slzí nad znásilněnými ženami, pro ministerskou paničku je to jen přírodní pud samců”

  1. Pingback: Mužské vzory – SvobodnyBlog.cz

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient