Intimní život je velmi příjemný a v podstatě nezbytný. Ne každému se ale daří udržovat jej dlouhodobě na vysoké úrovni. Čas od času přijde krize na kohokoli a nejedná se tedy o nic zvláštního! Zdá se i vám, že vás pomalu opouští ono vzrušení, jež jste zažívali v minulosti? Možná to nebude pouze klam a rozhodně se vyplatí přinést do postele zcela nový vítr a impulz. Jak? Jednoduchým způsobem, a to třeba použitím různých pomůcek a hraček pro dospělé. Netušíte, po jakých sáhnout? Pak jste na správném místě, podělím se s vámi o vlastní zážitky.

Španělské mouchy do začátku

Přiznám se sám bez okolků, zpočátku se snažila naše sexuální hrátky poněkud vylepšit má žena. Pořídila mi španělské mouchy. Ano, i já sám jsem už několikrát o afrodisiacích slyšel a právě tento typ mi nikdy nijak nevadil. Vyzkoušení mě také neobtěžovalo, ba naopak. Popravdě řečeno, takovou touhu jsem v sobě necítil už několik let. Mušky mě nastartovaly dokonale a mohlo se jít na věc. Stačilo přitom pouhých pár kapek. Přesto jsem si ale po jejich použití nepřipadal nijak zvláštně a chtěl jsem vyzkoušet něco, co by přineslo vzrušení především mé partnerce, jež vcelku strádala. Nakonec jsem našel dilda, a to v různých provedeních.

Není třeba se dilda bát…

Mohlo by se zdát, že nakupování dilda by z mé strany mohlo být jakýmsi nošením dříví do lesa, nicméně opak je pravdou. Rozhodně nejsem doma pořád a žena má své touhy taky jindy než večer. Ne, vážně. Když jsme se milovali, většinou se mi podařilo skončit jako první. Pochybuji ostatně, že i mnozí jiní muži vydrží tak dlouho jako pánové z filmů pro dospělé. Moderní robertky v tomto ohledu dokážou pomoct, a to velmi efektivně. Já zakoupil dva modely. Jednalo se o variantu s přísavkou a skleněné dildo. Především to už vykonalo mnohé služby a našemu vztahu v intimní oblasti hodně pomohlo. Na dotek je příjemné a při dráždění intimních oblastí dokáže doslova divy. Má žena by mohla povídat, a to vcelku dlouho. Přesto jsem pořídil ještě dvě hračky.

Venušiny kuličky a anální kolík

Jinak jsem chtěl ještě vyzkoušet něco, co by vyloženě sedělo mé partnerce. Nakonec jsem vybral speciální venušiny kuličky vyrobené z hodně jemného materiálu, konkrétně se jednalo o silikonové provedení. Žena se mi pochlubila, že po zavedení kuliček nebyla schopna přejít ani ulici. Libé pocity se dostavily prakticky ihned a jemné vibrace ji přiváděly přesně tam, kde chtěla být. Tedy alespoň z hlediska rozkoše a příjemných pocitů. Mně to nedalo a vyzkoušel jsem ještě anální kolík, který se perfektně hodil jako doplněk standardního milování.

Možná bych také neměl zůstat dlužen název sexshopu, v němž jsem nakupoval, a to diskrétně a za velmi solidní ceny. Na ruzovyslon.cz si vyberete zcela jistě i vy.

Vložit komentář

Komentáře