Sexuální život v podstatě dokážou oživit dvě věci. Erotické hračky a jeho provozování na tzv. netradičních místech. Pokud navíc obojí zkombinujete, úspěch je přímo zaručen.

Teploty se zvyšují, prázdniny a doba dovolených je přímo na dosah ruky. A léto, jak je známo, přeje i lásce. Zkoušeli jste už třeba milování za svitu měsíce? Třeba na pláži? Scéna jako vystřižená z romantického filmu, nemyslíte?

Dovolená, jak má být

A nevěste hlavu, pokud se zrovna nechystáte do zahraničí, kde ostatně bývá tak přelidněno, že na té pláži s nějvětší pravděpodobností narazíte hned na několik po romantice dychtících párů. Vzrušení přitom můžete zažít i na Orlíku pod stanem. Pokud si navíc na výlet přiberete nějaké ty erotické hračky pro dospělé, můžete si být jisti, že vaše dovolená dostane ty pravé grády. Co by ve vašem erotickém kufříku nemělo chybět?

Španělské mušky

V první řadě to bude chtít se správně tzv. „nažhavit“. A to již po tisíciletí dokážou afrodiziaka. Ta v podobě různých lektvarů z bylin používali i naši předkové. Nebojte, nevyženeme vás na louku na sběr bylin. Účinná afrodiziaka má ve své nabídce téměř každý sexshop. Říká se jim španělské mušky, v originále Spanish love drops neboli španělské kapky lásky. Stačí jich pár namíchat do nápoje a čekat na příval vášně. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že se brzy dostaví.

Venušiny kuličky, dildo, robertky

Pokud, milé dámy, toužíte po pravém erotickém dobrodružství, přibalte si do něj venušiny kuličky, dildo nebo anální kolík. Ty dají jiskru nejenom vašim hrátkám s partnerem, ale i vám zpestří chvilky strávené o samotě. Už jste třeba s touto erotickou hračkou zkoušela běhat? Že ne? Tak to vyzkoušejte a uvidíte.

Vibrační vajíčko

Podobné schopnosti vykazuje i vibrační vajíčko, jež je ale vybaveno i dálkovým ovládáním s dosahem až několik metrů. A kdo jej bude ovládat, je jen a jen na vás. I obyčejné hledání hub se může proměnit v nevšední zážitek.

Vložit komentář

Komentáře