Jsem zvědavá a ráda zkouším nové věci. V kuchyni, ve sportu nebo třeba v posteli. A tak i když jsem se svým způsobem řadila mezi lidi, kteří by se za používání erotických hraček styděli, nakonec jsem jejich kouzlo přece jen objevila. Jak a čím jsme s mou drahou polovičkou začali? Nechte se inspirovat!

Erotické hračky nejsou žádným novým výmyslem. Dilda používali naši předci již v dobách starověkého Říma, tehdy k jejich výrobě používali slonovinu a vzácné dřeviny. Až v sedmdesátých letech minulého století se začaly objevovat plastové penisy, silikon a gel. Dnes už máme takové materiály jako například Love Clon, který napodobuje lidskou pokožku. Je tedy trochu zarážející, že i po těch tisících letech některým lidem erotické hračky připadají jako nepatřičné.

Erotické hračky nejsou jen pro osamělé

Spousta lidí totiž ještě nechápe, že pomůcky ze sexshopu nejsou určeny jen osamělým. Dokážou velmi hezky oživit stereotypní milostný vztah, zkoumání nových věcí vás sblíží, vybudujete si k sobě zase o něco větší důvěru. S tímto jsem do toho šla já a moje představy se splnily. Sex je nyní mnohem větší zábava a já mám pocit, že máme do konce života co objevovat. Na něco si nyní ještě netroufneme, ale kdo ví – uvidíme, co všechno vyzkoušíme.

Jeden musí být ten odvážný

Co vy víte, možná i váš partner (či partnerka) někdy sní o tom, že byste vyzkoušeli anální sex, navzájem se spoutali nebo si společně pohráli ve sprše. Jak to zjistit? Jedna varianta je na férovku se zeptat. Pokud nemáte dostatečnou odvahu, zkuste k tomu přistoupit jinak, stejně jako já.

Nedokázala jsem si představit, že bychom s přítelem společně vybírali erotické hračky. Dnes přesně tohle děláme. Studujeme recenze a návody v sexshopu Růžový slon a mluvíme o tom, co by se nám mohlo líbit. Začátky byly ovšem jiné.

S první erotickou hračkou jsem do naší ložnice přišla já. Sama jsem se vydala na online průzkum a vybrala si něco, co by se mi mohlo líbit. Možná bylo trochu sobecké myslet v tu chvíli především na sebe, ale spokojení jsme nakonec byli oba.

Zaujala jsem přítele chytrou hračkou

Nejdříve jsem chtěla pořídit klasický vibrátor, který je nejspíš nejznámější a nejoblíbenější, ale pak mi přišlo, že by z něj přítel nic moc neměl. Proto jsem nakonec vybrala vibrační vajíčko We-Vibe Jive. Proč? Jelikož má bezdrátové ovládání.

Překvapení jsem přichystala tak nějak sama. Vajíčko jsem si sama zavedla a pak mu prostě strčila do ruky svůj telefon s nainstalovanou aplikací. Mám Honor 9 a vajíčko s ním šlo spárovat bezproblémově, aplikace je přehledná a přítel vcelku rychle pochopil, o co jde. Jeho první nechápavé pohledy však rozhodně stály za to.

S vibračním vajíčkem si hrajeme dodnes, i když už máme poněkud pestřejší sbírku hraček. Dnes už je vybíráme spolu při společných hezkých večerech. Tak se nebojte a překonejte počáteční strach, bude to stát za to!

Vložit komentář

Komentáře