Češi jsou milovníky slev. Poslední průzkumy dokonce naznačují, že vybrané zboží nakupujeme jedině ve slevách. A nedělá nám problémy si na něj i několik týdnů počkat.
Slevy zkrátka letí. Po všech stránkách. Co je levnější, už ze své podstaty láká ke koupi. Cenovka, na níž je původní cena přeškrtnuta a pod ní je uvedena cena byť o pár korun nižší, tak z psychologického hlediska má nesmírnou moc.

Sleva vedle slevy

Mnohé z nás donutí produkt si pořídit, aniž bychom jej potřebovali. A této zajímavé skutečnosti, jež se mimochodem už stala předmětem různých sociologických výzkumů, se chopili tvůrci webu KuponSlevovy.cz. Ten je na slevové kódy a slevové kupóny přímo postavený.

Jak to funguje?

Jednoduše. Stránky (KuponSlevovy.cz) otevřete a na nich si, ať již přes svůj oblíbený obchod, preferovanou kategorii, nebo klasickým fulltextovým vyhledáváním nechejte zobrazit daný kód, který následně použijete při nákupu. V případě e-shopu jej před samotným placením zadáte do speciální a k tomu určené kolonky a v kamenných obchodech se prezentujte kupónem vytištěným či jeho náhledem například v mobilním telefonu.

Kde levně nakupovat?

Zainteresovaných obchodů a e-shopů, které server sdružuje, a ve kterých můžete levně nakoupit, je více než sto. Jejich seznam každopádně naleznete ZDE. Našli jste v něm svůj oblíbený? Pokud ano, tak neváhejte a hned si zjistěte, jaký kupón při nákupu v něm (či na něm) můžete uplatnit. Buďme ale konkrétní.

Sedmdesátiprocentní sleva na spodní prádlo

Například v e-shopu s dámským prádlem Astratex momentálně jsou sedmdesátiprocentní slevy napříč nabídkou. Máte o Astratex slevový kupón zájem? Tak neváhejte a využijte ho. Spoustu slevových kupónů ale najdete i na dalších zavedených e-shopech včetně Kasa.cz a Mall.cz. Stačí kliknout na odkazy Kasa.cz slevový kód či Mall.cz slevový kód a vybrat slevu, která vám nejvíce padne do oka.

Zajímavé slevy ale na serveru nabízí i Datart, e-shopy Alza.cz a Urbanstore.cz a další. Stačí si jen najít chvilku, jednotlivé nabídky si pečlivě prostudovat a vybrat tu nejlepší.

Vložit komentář

Komentáře