Trápí vás určité problémy, nebo jste v situaci, kdy se potřebujete rozhodnout, a bez pomoci si netroufáte? Požádejte o pomoc kartářky ve věštírně.

Věštci a kartářky tady byli od nepaměti. Jejich význam stoupal i upadal, bývali váženými osobami i pronásledovanými živly. Ale vytrvali, aby nám i dnes mohli být nápomocní v situacích, kdy si neumíme poradit sami. Nebo v situacích, kdy se s námi život zrovna nemazlí. Věštírna se zmodernizovala a už se nemusíme vydávat na dlouhou pouť na druhý konec světa, abychom se dozvěděli svůj osud nebo našli východisko z naší krize. Stačí zavolat.

Věštírna Orisio nabízí věštění z karet

Věštba z karet v Orisio funguje 24 hodin denně. Tak, jak nemají pracovní dobu naše problémy a naše dotazy, ji nemá ani věštírna. O výklad karet tak můžete požádat, kdykoliv potřebujete pomoci sobě či svým blízkým. Věštírna spolupracuje pouze s osvědčenými a znalými vědmami, které se neskrývají za své avatary. Na fotografiích webu Orisio vidíte skutečně vědmy této věštírny.

Proč si zvolit věštění z karet?

Existuje mnoho způsobu věštění. Těmi nejznámějšími jsou věštění z ruky, z hvězd, z křišťálové koule, výklad snů, výklad karet, samozřejmě horoskop a mnoho dalších metod. Výklad karet, nebo tzv. taromantie či kartomantie, patří k těm nejoblíbenějším. K věštění se využívají různé sady karet – běžné mariášové karty, kanastové karty, andělské karty, tarotové karty, ale i tzv. cikánské karty. Obvykle slouží k předpovídání budoucnosti. Karty promluví prostřednictvím vědmy či věštce. Ve věštírně Orisio se vykládají rovněž lenormand karty.

Výklad karet dnes už není pouhou věštbou

Pomáhá poodhalit životní možnosti, ujasnit si cíle a priority, zaujmout stanovisko či se rozhodnout. Výklad karet lze s čistým svědomím srovnat s psychoterapií. Karty napomáhají klientům získat zpátky ztracený klid, sebevědomí i chuť do života. Takto k věštění přistupuji i já. Když neznám řešení a nejde se k němu dopracovat logickou cestou, pomůže mi výklad karet. I když žádné řešení není správné, získám pro sebe argument, proč jsem se rozhodla právě takto.

Vložit komentář

Komentáře