I během karantény se dají dělat zajímavé věci. Pokud nemůžete na nic přijít, pak je potřeba zapátrat v paměti hlouběji a určitě vás následně nějaká činnost napadne. Jestliže ne, poradíme vám, jaká činnost se dá dělat a věřte nám, že budete nadšení. Jste doposud bez nálady kvůli nouzového stavu? Po sdělení činnosti rozhodně nebudete. Co takhle vyzkoušet karanténní milování. K tomu si bližší informace povíme v následujících odstavcích.

Karanténní milování aneb početí novorozence?

S největší pravděpodobností si většina z vás myslí, že se karanténnímu milování věnuje téměř každý pár. Zvlášť ten, který se pokouší o početí novorozence. Jestliže vám tyto fakta kolují hlavou, pak zcela zbytečně, protože tomu tak podle různých statistik a odborníků není. Je to zapříčiněno strachem kolující mezi lidmi. Jinými slovy je v České republice vysoké procento nezaměstnaných, čímž se dostávají do skupiny ohrožených osob, co se týče finančních prostředků.

Koronavirové početí

Velké procento párů tak své rozhodnutí přehodnotilo. Početí novorozence poté přesunulo až na dobu, kdy se celková situace uklidní. Ano, možná si říkáte, že s početím mohou začít už teď, vzhledem k tomu, že dítě zůstává v bříšku matky 9 měsíců. Bohužel i tento fakt páry nepřesvědčilo o tom, že je ideální doba. Koronavirové opatření s námi může být dlouho, popřípadě se vrátit druhá vlna. Podle několika rozhovoru tak není na co čekat. Prioritou je, že páry tráví čas spolu. O vše ostatní už se postará tzv. příroda.

Fakta jsou jasná, finanční prostředky a zdraví

Jak jsme uvedli v předchozích odstavcích. Své rozhodnutí přehodnotilo velké procento párů. Nejčastějším důvodem je finanční nejistota. To se týká těch lidí, kteří přišli o své zaměstnání nebo pracuji ve společnosti, která nemá v řádově několika měsíců jistotu budoucnost. Dalším důvodem je strach o zdraví, zvlášť u těhotných žen. Těhotné ženy jsou rovněž velice ohroženou skupinou. Rozhodnutí vyčkat je tedy jedno z nejrozumnějších verdiktu, které můžete udělat.

Vložit komentář

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno