Odstranění tetování, facelift, nové vlasy – plastická a estetická chirurgie pomůže na cestě za zdravým sebevědomím

Klinika plastické chirurgie může pomoci nejen se vzhledem, ale i se sebevědomím. Mnoho žen i mužů v dnešní době řeší svůj vzhled. Nejde však o žádnou marnivost. Za těmito myšlenkami se často může skrývat drobný úraz, snaha zvednout si sebevědomí, nebo touha vypadat lépe kvůli práci. Svěží a odpočatý vzhled totiž může u určitých pracovních pozic doslova rozhodovat. Není proto divu, že se se zákroky, jako je odstranění tetování, liposukce, transplantace vlasů, zvětšení a spoustou dalších prsou roztrhl poslední dobou pytel.

Renomovaná klinika plastické chirurgie je záruka kvality, spokojenosti a přirozeného vzhledu

Vzhled toho o vás dokáže prozradit možná víc, než si myslíte. Obličej bez vrásek určitě není ideál. Vrásky k životu patří a symbolizují naše prožitky a životní cesty. Důležité je, aby člověk byl upravený, pěstěný a působil svěžím dojmem. A právě k tomu plastické operace mohou dobře posloužit. Samozřejmě i zde platí, že méně je více.

Vzhled, který vám bude lichotit

Provedená plastická operace by nikdy neměla být zřetelná na první pohled. Vše by mělo působit maximálně přirozeným dojmem. Pokud vás potká někdo známý, měl by si hned říct, že vypadáte lépe, ale neměl by na první pohled poznat, co je s vaším obličejem jinak. A právě to je kouzlo, které vám plastická chirurgie nabízí.

Na jakýkoli estetický problém existuje efektní řešení

Ať už se rozhodnete podstoupit facelift, mini invazivní niťový lifting, plazmalifting, zvýraznění kontur obličeje, pleťové výplně, botox, korekci očních víček, odstranění kruhů pod očima, korekci nosu a rtů, liposukci podbradku, nebo omlazení pokožky krku, jistě budete spokojení. Možností je opravdu mnoho. Mezi nejoblíbenější zákrok zcela určitě patří korekce očních víček. Se vzhledem vašeho obličeje dokáže hotové divy.

Mezi nejvyhledávanější zákrok patří korekce očních víček

Jedná se o ambulantní a časově nenáročný zákrok. Vše probíhá v lokální anestezii. Úprava horních i dolních víček může proběhnout během jednoho zákroku. Velkou výhodou je rychlé hojení a rychlá rekonvalescence. Časem se totiž u každého začnou tvořit vrásky na víčkách, kožní převisy a tukové váčky. Plastický chirurg tyto nedostatky odstraní a vy budete znovu působit odpočatým dojmem.

Nejste spokojení s vašimi křivkami? Změňte to

Dost možná vás mohou trápit i jiné partie, než jen vrásky v obličeji. Mnoho lidí trápí tuk v oblasti břicha a boků, nebo povislá prsa, která nemusejí být estetickým problémem jen u žen. Určitá nesouměrnost v těchto partiích trápí stále více mužů. Příčinou může být nežádoucí tuk, zbytněná prsní tkáň, nebo hormonální změny. Neváhejte podstoupit změnu, která zajistí, že se ve svém těle zase budete cítit příjemně. Plastická chirurgie je dobrým řešením.

Vybírejte ověřené kliniky, čtěte recenze, dejte na osobní doporučení

Kvalitní reference je důležitá. Přeci jen plastická operace není něco, co byste řešili pravidelně. Velké a renomované kliniky mívají zkušenosti, uznávané operatéry, moderní operační techniku, komplexní nabídku zákroků a jejich alternativ, potřebné zázemí a pooperační servis.

Dobrý plastický chirurg nabídne možnost nezávazné konzultace

Pokud stále váháte a máte otázky, pak je dobré využít možnost nezávazných konzultací, které jsou na nelékařské zákroky zpravidla zdarma. Zpoplatněná bývá konzultace s dermatologem, ORL specialistou a chirurgem. Většinou se jedná o částku do pět set korun. Díky tomu budete mít možnost poznat, jak plastika Praha funguje uvnitř, seznámíte se s prostředím, s ošetřujícím lékařem, zkonzultujete vše potřebné a dozvíte se, jaké procedury jsou pro vás ty nejvhodnější.