Proč je důležité vybrat správnou pánskou peněženku?

Peněženka nejenže slouží pro uložení hotovosti a platebních karet či osobních dokladů, ale je i ukázkou osobního stylu. Podle peněženky se dokonce pozná, jestli je člověk nepořádný, kreativní, eklektický a podobně. Předtím, než jsem se pustil do výběru tohoto doplňku, jsem si zjistil, co všechno o mě dokáže peněženka prozradit a na co bych se měl při výběru zamyslet. 

Velké oblíbenosti se jednoznačně těší pánské kožené peněženky, protože vydrží poměrně dlouho, navíc působí elegantním dojmem. 

Kůže je alfou a omegou

Pokud stejně jako já patříte mezi příznivce kožených doplňků, potom vás nadchne vskutku široká nabídka. Dokoupil jsem ještě kožený pásek pánský, a pak jsem se vydal na obchodní schůzku. 

Vzhledem k tomu, že se peněženky vyrábí v mnoha tvarech, variantách a stylech, bylo pro mě docela těžké sáhnout po správném provedení. První jsem si položil otázku, proč vlastně chci peněženku změnit. Původní už měla několik let užívání za sebou, což se podepsalo i na jejím vzhledu. Stejně tak jsem šetrný k životnímu prostředí, a proto jsem hledal nejen udržitelné řešení, ale také dlouhodobé. Kůže je ideální volbou po všech stránkách. 

Peněženka by měla být funkční

Při rozhodování hrála roli celá řada faktorů. Já u sebe nenosím hotovost, tak jsem moc velkou peněženku nepotřeboval. Stačily mi přihrádky na platební karty, občanský a řidičský průkaz a ještě průkaz zdravotní pojišťovny. Preferoval jsem menší provedení, které si snadno můžu dát do kapsy. 

Co se týče doplňků, nezapomínám ani na pánské šperky. Velice rád nosím náramky z tmavých korálků, jež jsou nenápadné, přitom však zaujmou. 

Já si objednávám pravidelně doplňky na stránce UNCS.eu, kde jsou všechny produkty rozdělené do přehledných kategorií. Budete nadmíru spokojení s cenami i pestrostí.

Napsat komentář