Pracovat bez odpočinku neprospívá mysli ani tělu. Unavený člověk ztrácí výkon a dělá chyby. Můžete zkusit nabrat síly i na víkendových pobytech a krátkodobých relaxacích v českých lázních. Můžete se na pár dní dokonale ztratit ze světa nebo si užít kulturních zážitků.

Pokud se rozhodneme opravdu na pár dní vysadit z práce a odjet na víkendové pobyty v lázních, udělejte raději objednávku a platbu předem. Víkendové pobyty v lázních nejsou sice nijak levné, ale aspoň je proto nenecháte propadnout a opravdu si odjedete odpočinout. Budete možná překvapeni, jak perfektně jsou lázeňské domy připraveny na víkendové pobyty unavených a vyčerpaných hostů, kteří potřebují velmi rychle nabrat ztracené síly. Rozhodnutí svěřit regeneraci svého těla velmi zkušeným, odborným lázeňským pracovníkům, vám pomůže dokonale zregenerovat síly.

Samota nebo kultura

Je třeba rozmyslet si, co nám bude při krátké intenzívní lázeňské relaxaci více vyhovovat. Zda chceme utéct na pár dní před civilizací a někde se ukrýt, nebo vyjet za kulturou. Klid a anonymitu nabízí idylické slatinné Lázně Bělohrad na Hořicku, které původně sloužily k léčbě a rehabilitaci našeho pohybového ústrojí. Dnes mají i všestranný wellness program. Mariánské Lázně se budou líbit těm, co mají rádi mezinárodní lázeňskou atmosféru. Kromě tradičních léčebných procedur zde nabízejí víkendové pobyty všeobecně regeneračního charakteru. Karlovy Vary jsou hotová perla krásy a kultury, která bude sice trochu náročná na vaši peněženku. Rozhodně ale stojí za to je navštívit.

Výlet za kulturou nebo do přírody

Pokud chcete tančit a užít si kulturní akce, nezapomeňte na společenské oblečení. Po wellness programu si můžete zajít na koncert, do divadla, nebo si zatančit. Pokud unikáte před civilizací, bude se vám hodit výbava turistického nebo sportovního rázu. Podkrkonoší a okolí Lázní Bělohrad svádí k procházkám v přírodě a ve městě najdete k rekreačnímu sportu tenis, nebo třeba minigolf.

Vložit komentář

Komentáře